Kongo Žilina

Kto sa u nás výborne zabaví?

Herňa je určená pre dospelých s deťmi v každom veku a je rozdelená do zón podľa veku, nezabudli sme ani na tých najmenších.

Pravidlá

Vstup do herne je spoplatnený, možný len v sprievodu dospelej osoby a z hygienických dôvodov, je vstup možný len v ponožkách.

Ako to u nás funguje pri vstupe?

Na recepcii zaplatíte vstupné a zálohu za čip. kartu, prípadne aj kľúčik od skrinky s číslom, veci si uložíte do skrinky a posadíte sa k akémukoľvek stolíku.

Kam s deťmi v Žiline a okolí na celý deň a za každého počasia?

Príďte k nám a my Vám ponúkneme veľké zábavné kryté ihrisko na ploche 1 350 m2 ponúka deťom a rodičom nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva, kde sa môžete do sýtosti vyšantiť, plný atrakcií a prekvapení. Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku. Multifunkčná preliezačka plná prekvapení, prekážok, šmýkačiek, toboganov a iných dobrodružstiev.


V zmysle Vyhlášky č. 240 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky sú umožnené vstupy do zábavného rodinného centra KONGO osobám v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), alebo plne očkovaným osobám (deti do 12 rokov bez obmedzení) - zmena režimu vyhradená (v závislosti od aktuálnej platnej COVID 19 mapy), aktuálna informácia na prevádzke alebo na tel. č. 0948 45 77 45.