Kongo Žilina

Kto sa u nás výborne zabaví?

Herňa je určená pre dospelých s deťmi v každom veku a je rozdelená do zón podľa veku, nezabudli sme ani na tých najmenších.

Pravidlá

Vstup do herne je spoplatnený, možný len v sprievodu dospelej osoby a z hygienických dôvodov, je vstup možný len v ponožkách.

Ako to u nás funguje pri vstupe?

Na recepcii zaplatíte vstupné a zálohu za čip. kartu, prípadne aj kľúčik od skrinky s číslom, veci si uložíte do skrinky a posadíte sa k akémukoľvek stolíku.

Kam s deťmi v Žiline a okolí na celý deň a za každého počasia?

Príďte k nám a my Vám ponúkneme veľké zábavné kryté ihrisko na ploche 1 350 m2, ktoré ponúka deťom a rodičom nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva. Môžete do sýtosti vyšantiť. Široké spektrum atrakcií Vám poskytne zábavu pre dieťa v každom veku. Multifunkčná preliezačka plná prekvapení, šmýkačiek, toboganov, trampolín, lezeckej steny, guličkových bazénov, futbalového ihriska, LEGENDÁRNYCH ŠLAPACÍCH AUTÍČOK, videohier a iných dobrodružstiev. Čas Vám spríjemní aj wifi pripojenie, časopisy na čítanie, sledovanie TV a taktiež súčasťou ihriska je aj ponuka občerstvenia ako napr. chutná kávička, rôzne nápoje, PIZZA, hranolky, palacinky a ďalšie.POZOR vstup možný LEN v PONOŽKÁCH.

Platiť je možné len v hotovosti.
Bar

Súčasťou ihriska je aj náš Kongo bar ktorý ponúka občerstvenie ako napr. chutná kávička, rôzne chladené a nechladené nápoje, obľúbenú kongolimonádu, výbornú pizzu, hranolky, palacinky a ďalšie...

Party

Zažite tú najlepšiu párty len u nás!
Oslavu môžete objednať telefonicky.

Viac info >


Kongo Mapka