Kongo - Party, oslavy narodenín a menín

My organizujeme, vy oslavujete!

Party a oslavy detských menín, narodenín sú veľmi obľúbené. Spokojné a šťastné sú nielen deti, ale aj rodičia tento výnimočný deň naozaj užili. Párty cenník si môžete prezrieť na tejto linke > Pozvánky s logom KONGA pre pozvaných hostí, si môžete vytlačiť na tejto linke >

Zažite tú najlepšiu párty len u nás!

Prijímame objednávky na oslavy v počte od 5 detí a viac, vrátane PARTY oslávenca. Ak sa oslavy zúčastní menej ako 5 detí, aj napriek tomu musí byť tento počet zaplatený.

Oslavu môžete objednať telefonicky alebo osobneAk ste nútení zrušiť oslavu a nezadáte si nový termín v priebehu nasledujúcich 30 dní, vyhradzuje si spoločnosť právo nevrátenia 100% zálohy v hodnote objednanej oslavy.

Za bezpečnosť detí zodpovedajú rodičia alebo osoby sprevádzajúce oslávenca.


V zmysle Vyhlášky č. 240 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky sú umožnené vstupy do zábavného rodinného centra KONGO osobám v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), alebo plne očkovaným osobám (deti do 12 rokov bez obmedzení) - zmena režimu vyhradená (v závislosti od aktuálnej platnej COVID 19 mapy), aktuálna informácia na prevádzke alebo na tel. č. 0948 45 77 45.